Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie

Kontakt

Parter budynku
Stanowisko Imię i nazwisko Numer pokoju Numer telefonu Adres email
Dyrektor mgr Krzysztof Sobiewski pokój nr 5

862781334 wew. 26

krzysztof.sobiewski@pcprkolno.pl
Główny księgowy mgr Wioletta Świderska-Kobus pokój nr 7 862781334 wew. 24 w.kobus@pcprkolno.pl
Księgowy Anna Wilińska pokój nr 7 862781334 wew. 24 anna.wilinska@pcprkolno.pl
Główny specjalista mgr Marta Gryguc pokój nr 2 862781334 wew. 21

m.gryguc@pcprkolno.pl

Główny specjalista mgr Alicja Olender pokój nr 3 862781334 wew. 20 a.olender@pcprkolno.pl
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej mgr Magdalena Banach pokój nr 1 862181334 wew. 23 magdalena.banach@pcprkolno.pl
I piętro
Pedagog mgr Krzysztof Rydel pokój nr 1 862781299 krzysztof.rydel@pcprkolno.pl
Pracownik socjalny mgr Agnieszka Szumowska pokój nr 1 862781299 agnieszka.szumowska@pcprkolno.pl
Terapeuta mgr Magdalena Szymańska pokój nr 1 862781299 magdalena.szymanska@pcprkolno.pl
Terapeuta mgr Monika Gołaś-Bazydło pokój nr 1 862781299 monika.golas-bazydlo@pcprkolno.pl
Psycholog mgr Mateusz Rainka pokój nr 1 862781299 mateusz.rainka@pcprkolno.pl
Radca Prawny mgr Zbigniew Twarowski pokój nr 1 862781299 -

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny