Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek   7:30 - 15:30
   
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie zaprasza do udziału w programie oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie Drukuj
poniedziałek, 23 stycznia 2017 14:03

Program przeznaczony jest zarówno dla osób skazanych za czyny związane ze stosowaniem przemocy w rodzinie, wobec których sąd warunkowo zawiesił wykonywanie kary, osób stosujących przemoc w rodzinie, wobec których prowadzona jest procedura Niebieskiej Karty, jak i osób, które w wyniku innych okoliczności dobrowolnie zgłoszą się do uczestnictwa w nim.

Uczestnicy mają możliwość zdobyć umiejętności konstruktywnej komunikacji interpersonalnej, korygować postawy i zachowania związane z przemocą. Tematyka zajęć obejmuje między innymi edukację na temat kulturowych i obyczajowych zjawisk wspierających i przeciwstawiających się przemocy domowej, promocję wartości i idei wspierających godność osoby, dobro rodziny, równość płci oraz prawa kobiet i dzieci, a także odpowiedzialność za osobiste decyzje i gotowość obrony słabszych.

Do udziału w zajęciach programu zgłosić się można w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie, ul. Wojska Polskiego 69, 18-500 Kolno tel. 86 278 13 34, 86 278 12 99.

 

Szukaj

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Sierpnia 2017
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
Ulti Clocks content

Dziś w przeszłości

29 August 1885 r. A.D.:
W Niemczech został opatentowany pierwszy motocykl. Jego konstruktorem był Gottlieb Daimler.

Mapa Ostrzeżeń Mapa ostrzeżeń dla Polski