Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek   7:30 - 15:30
   
W okresie od 1 marca 2017 do marca 2018 przeprowadza cykl konferencji i warsztatów tematycznych oraz konsultacji społecznych Drukuj
niedziela, 25 czerwca 2017 11:27

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Caritas Polska w okresie od 1 marca 2017 do marca 2018 przeprowadza cykl konferencji i warsztatów tematycznych oraz konsultacji społecznych dotyczących programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”. Spotkania są organizowane w ramach projektu Konsultacje +.

 

W ramach prowadzonych Konsultacji + zaplanowano cykl szesnastu regionalnych i dwóch ogólnopolskich konferencji połączonych z warsztatami, podczas których odbędzie się społeczne opiniowanie zmiany ustaw w związku z wejściem w życie programu „Za życiem”. Konsultacje skierowane są zarówno do osób niepełnosprawnych, przedstawicieli organizacji zajmujących się niepełnosprawnością. Spotkania odbędą się w miejscach dostępnych dla osób niepełnosprawnych, z zapewnioną opieką dla dzieci, których rodzice będą chcieli uczestniczyć w wydarzeniu. Przewidziano także dojazd dla osób niepełnosprawnych oraz obecność tłumacza języka migowego.

 

Konferencja regionalna dla województwa podlaskiego odbędzie się 27 czerwca 2017 r., w Hotelu Podlasie, ul. 42 Pułku Piechoty 6, 15-181 Białystok w godz.: 10:30-16:10. (Rejestracja gości: 10:00 - 10:30). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wypełnienie formularza przez stronę http://zazyciem.mrpips.gov.pl/konferencje/bialystok

Termin zgłoszeń upływa 22 czerwca 2017 r. o godzinie 14:00

Więcej szczegółów na stronie: http://www.zazyciem.mrpips.gov.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

 

W załączniku:

- formularz zgłoszeniowy

- program konferencji

 

Szukaj

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Sierpnia 2017
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
Ulti Clocks content

Dziś w przeszłości

29 August 1885 r. A.D.:
W Niemczech został opatentowany pierwszy motocykl. Jego konstruktorem był Gottlieb Daimler.

Mapa Ostrzeżeń Mapa ostrzeżeń dla Polski