Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek   7:30 - 15:30
   
SZKOLENIE DLA KADRY POMOCY SPOŁECZNEJ Drukuj
niedziela, 25 czerwca 2017 11:36

W dniu 19.06.2017r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kolnie odbyło się szkolenie dla kadry jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z terenu powiatu kolneńskiego zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolnie.

Tematem spotkania były zagadnienia związane z procedurami i realizacją Pilotażowego Programu „Aktywny Samorząd” w roku 2017 oraz  Zasady kierowania i przyjmowania do środowiskowego domu samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Uczestnicy szkolenia otrzymali opracowane przez pracowników tutejszego Centrum materiały tj. prezentację programu „Aktywny Samorząd” oraz plakaty i ulotki do rozpowszechnienia informacji o ww. programie wśród swoich podopiecznych i mieszkańców gminy.

Ponadto podczas spotkania Dyrektor PCPR w Kolnie – Pan Krzysztof Sobiewski zwrócił się do obecnych pracowników ośrodków pomocy społecznej z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu naboru uczestników do nowo powstającego środowiskowego domu samopomocy, który rozpocznie działalność z dniem 1 grudnia 2017r.

 

Szukaj

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Sierpnia 2017
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
Ulti Clocks content

Dziś w przeszłości

29 August 1949 r. A.D.:
ZSRR przeprowadził pierwszą próbę z bombą atomową.

Mapa Ostrzeżeń Mapa ostrzeżeń dla Polski