Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek   7:30 - 15:30
   
Grupa dla Rodziców
Zadaniem organizatora rodzinnej pieczy zastępczej jest ... Drukuj
piątek, 11 maja 2012 13:51

Zadaniem organizatora rodzinnej pieczy zastępczej jest zapewnianie rodzinom zastępczym szkoleń mających na celu podnoszenie ich kwalifikacji, biorąc pod uwagę ich potrzeby.

Rodziny zastępcze z terenu powiatu kolneńskiego mają możliwość systematycznego uczestnictwa w spotkaniach informacyjno-szkoleniowych organizowanych przez PCPR. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kolnie – Sala Konferencyjna. Prowadzone są przez pracowników zatrudnionych w tutejszym Centrum oraz specjalistów pracujących w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolnie.

Spotkania grupy opiekunów zastępczych służą poszerzeniu wiedzy i umiejętności wychowawczych rodziców, jak również mają im pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z opieką nad dziećmi.

 
30 MAJA - DNIEM RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO Drukuj
czwartek, 25 sierpnia 2011 12:47

W dniu 30 maja 2011r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kolnie odbyło się kolejne spotkanie informacyjno- szkoleniowe dla rodziców zastępczych z terenu powiatu kolneńskiego, zorganizowane w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczną-Pedagogiczną w Kolnie.

Więcej…
 


Szukaj

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Sierpnia 2017
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
Ulti Clocks content

Dziś w przeszłości

29 August 1918 r. A.D.:
Rada Komisarzy Ludowych w Rosji wydała dekret o anulowaniu traktatów rozbiorowych Polski.

Mapa Ostrzeżeń Mapa ostrzeżeń dla Polski